AktualnościBiuletyn 03/2020

Wirtualne kontraktacje IPBBS

W obliczu wyzwań, z którymi musi zmierzyć się świat, a zwłaszcza biznes, IPBBS rozpoczął konsultacje w obszarze wsparcia przedsiębiorców w podtrzymywaniu kontaktów biznesowych i możliwości zebrania zamówień na okres Back2School.

Celem jest stworzenie platformy do spotkań z odbiorcami, w celu prezentacji nowości, podtrzymania relacji i kontaktów biznesowych oraz zakontraktowanie sezonu Back2School. Spotkanie online będzie wzorowane na tradycyjnych imprezach targowych. Poprzez szereg funkcji będzie pomagało budować zaangażowania odwiedzających, jak też do dyspozycji będą narzędzia zapewniające interakcję z gośćmi.

W założeniu jest to projekt długofalowy. W tym momencie, ze względu na sytuację, sieć byłaby podstawowym miejscem spotkań i kontaktów. W momencie, gdy pandemia zostanie opanowana, żadne spotkania online nie zastąpią tych tradycyjnych, dlatego w przyszłości miałyby być ich uzupełnieniem.

Najważniejszym założeniem jest współpraca. Projekt ma wspierać branżę od producenta, dilera, importera, przez hurtownie, po sklepy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i przesyłania zapytań, sugestii, pomysłów, abyśmy mogli przygotować platformę, która spełni Państwa oczekiwania i będzie realizowała Wasze cele biznesowe.

Kontakt: Agata Żarczyńska, tel. 730 086 970; biuro@ipbbs.org.pl

 

Udostępnij: