AktualnościArtykułyBiuletyn 10/2021

Zmiana kadrowa w Paperworld

Po bardzo krótkim okresie pełnienia funkcji szefa Paperworld, Bettina Bär przenosi się na nowe stanowisko w ramach Messe Frankfurt.

Bär pracowała na wielu stanowiskach dla firmy wystawienniczej od początku 2012 roku i obecnie przenosi się wewnętrznie do innego działu. Od 15 października będzie Show Director targów mody Neonyt.

„Chcielibyśmy podziękować Bettinie Bär za pracę jako Head of Paperworld, którą wykonywała z wielkim entuzjazmem i szybko zapoznała się z branżą papierniczą, biurową i papierniczą. Dlatego tym bardziej żałujemy, że po krótkim czasie opuszcza ten obszar odpowiedzialności, ale życzymy jej powodzenia w nowych zadaniach” – powiedział Messe Frankfurt wiceprezes targów towarów konsumpcyjnych Philipp Ferger.

Eva Olbrich, która jest już odpowiedzialna za Christmasworld i Creativeworld, tymczasowo przejmie rolę Bär. Komentując nominację, Ferger zauważył: „Eva Olbrich zdobyła już w ostatnich latach duże doświadczenie w środowisku Paperworld i wnosi ze sobą ogromną wiedzę. Cieszę się, że przejmuje tymczasowe zarządzanie do Paperworld 2022 i wszyscy życzymy jej powodzenia na targach pod koniec stycznia.”

 

Frankfurt, Niemcy, autor: Michelle Sturman, źródło OPI news.

Udostępnij: