Artykuły

55 lat polskiej historii narzędzi kreślarskich i piśmienniczych. Rystor świętuje jubileusz.

Wytwórnia Artykułów Kreślarskich Rystor został założony w 1968 roku przez Ryszarda Stachowicza.

Jako pierwsza i jedyna w Polsce firma zaczęła produkować pisaki kreślarskie, dzięki czemu osiągnęła znaczącą pozycję na rynku oraz zbudowała swoją markę. Od początku działalności firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi piśmiennych, takich jak cienkopisy, długopisy, rapidografy, markery i wiele innych. Produkty Rystora są wykorzystywane przez dzieci, studentów, projektantów i artystów w Polsce i na całym świecie.

Dedykujemy ten jubileusz nie tylko naszym pracownikom i współpracownikom, z którymi produkujemy w Polsce nieprzerwanie od 1968 r., ale przede wszystkim naszym wiernym użytkownikom, artystom, profesjonalistom, studentom, dzieciom i wszystkim, w których dłoniach gości Rystor. Rozpoczyna się nowy rozdział, rozdział rysowania, rozdział pisania, rozdział wysublimowanego kreślenia i potężnych skoków technologicznych. Przyszłość firmy Rystor rysuje się poza schematami, w połączeniu cyfryzacji oraz sztucznej inteligencji z kreatywnym stylem życia poza ekranami i monitorami.” ( źródło; www.rystor.pl/55 lat

Z tej okazji firma przygotowała szereg działań promocyjnych, w tym specjalną ofertę produktową, konkursy oraz wydarzenia dla klientów.

Doceniając olbrzymi wkład Firmy Rystor w rozwój branży biurowo- szkolnej Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo- Szkolnej życzy firmie Rystor kolejnych lat sukcesów.

Żródło: RYSTOR

Udostępnij: