AktualnościBiuletyn IPBBSKalendarium

Branża PBS na targach KIDS’ Time w Kielcach

Uprzejmie informujemy, że Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej (IPBBS) została Partnerem Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME 2020, które odbędą się w Targach Kielce w dniach 19 – 21 lutego 2020 r.

Poniżej przedstawiamy do Państwa wiadomości informacje dotyczące tej wystawy.

W imieniu organizatorów IPBBS zaprosza Państwa do udziału w targach KIDS’ TIME – największej wystawie branży dziecięcej w Europie Środkowo – Wschodniej, która coraz mocniej zaznacza swoją obecność na mapie światowych wydarzeń tego sektora. Targi mają charakter B2B i przeznaczone są wyłącznie dla przedstawicieli branży.

Udział w KIDS’ TIME 2020 zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek działających w obszarze branży dziecięcej. Nie zabraknie kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy.

Ostatnia edycja wystawy przyciągnęła do Kielc 566 wystawców oraz blisko 8 500 zwiedzających z 47 krajów świata. Ekspozycja zajęła łącznie ponad 20 500 metrów kwadratowych.

UWAGA! Członkowie Stowarzyszenia mogą liczyć na bardzo preferencyjne warunki na zakup powierzchni wystawienniczej. Informację o przynależności do Izby należy zaznaczyć w zgłoszeniu na targi. Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami: biuro@ipbbs.org.pl

Podczas targów odbędzie się konkurs dla wystawców o nagrodę Kids’ Time STAR, w czasie którego zostaną wyróżnione najbardziej innowacyjne produkty prezentowane na tej wystawie.

Dla firm z branży uczestniczących w targach, przewidziano imprezy integrujące (bankiet po pierwszym dniu targów oraz wieczór na kręgielni – po drugim dniu).  Organizatorzy zapewniają również pomoc w planowaniu pobytu w czasie targów (rezerwacji noclegów, organizacji transportu, itp.)

Osoby kontaktowe ze strony organizatora:

Aldona Matla – Menedżer Projektu, tel. 41 365 12 21, e-mail: matla.aldona@targikielce.pl

Katarzyna Wójcik – Zastępca Menedżera Projektu, tel. 41 365 13 19, e-mail: wojcik.katarzyna@targikielce.pl

Agata Boroń – Zastępca Menedżera Projektu, tel. 41 365 14 01, e-mail: boron.agata@targikielce.pl

KIDS’ TIME, Targi Kielce

19 – 21 lutego 2020 r.

Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej:www.kidstime.pl

Udostępnij: