AktualnościBiuletyn 04/2016Biuletyn IPBBS

CENA SPECJALNA DLA CZŁONKÓW IZBY – KONFERENCJA SPACECRAFT

Zapraszamy do skorzystania z rabatów!

W wyniku rozmów przeprowadzonych z organizatorami konferencji SPACE CRAFT www.spacecraft.com.pl  (2-3.06.2016, Józefów k. Warszawy):

– wynegocjowaliśmy dla Państwa dodatkowy rabat od proponowanych cen biletów oraz

– wydłużyliśmy czas ceny specjalnej (specjalnie dla Członków Izby do 29 kwietniaobowiązuje cena specjalna, od której naliczony będzie rabat ( 850 zł zamiast 980 zł )

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, a wśród omawianych tematów będzie można dowiedzieć się m.in  jak działa największy na świecie sklep internetowy AMAZON.

Poniżej opis wydarzenia.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o :

  1. Najpóźniej do dnia 29 kwietnia przesłanie na adres rejestracja@space-solutions.plwypełnionego formularza zgłoszeniowego (w załączeniu). Uwaga, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
  2. W polu „dane do faktury” proszę dopisać hasło „IZBA”,na podstawie którego zostanie udzielony rabat zależny od liczby osób, które prześlą formularz z taką adnotacją.

 

Korzystając z efektu skali jaką daje Członkostwo w Izbie, rabat od ceny biletu uzależniony jest od liczby osób, które wpisując w zgłoszeniu hasło IZBA:

6 osób –>5%

6 – 12 osób –> 10%

12 – 16 osób –> 15%

Po części konferencyjnej odbędzie się Speeddating, gdzie będzie można poprowadzić rozmowy biznesowe z prelegentami i uczestnikami wyjazdu. Na części networkingowej – wieczorny grill – przewidziana jest masa atrakcji oraz nagrody

Wirtualna rzeczywistość, jazdy samochodami sportowymi, monstertuck, warsztaty kulinarne, kursy kiperskie – degustacje piwa, gra w golfa.

Udostępnij: