AktualnościBiuletyn 07/2016Biuletyn IPBBS

POROZUMIENIE PKN ORLEN – IPBBS, LICZNE RABATY DLA CZŁONKÓW IZBY!

Z wielką radością informujemy, że 17.06.2016r. zostało podpisane porozumienie pomiędzy PKN Orlen a IPBBS, uprawniające obecnych i przyszłych Członków IPBBS/IBS do korzystania z licznych rabatów, dostępnych przy użyciu kart paliwowych.

Z wielką radością informujemy, że 17.06.2016r. zostało podpisane porozumienie pomiędzy PKN Orlen a IPBBS, uprawniające obecnych i przyszłych Członków IPBBS/IBS do korzystania z  licznych rabatów, dostępnych przy użyciu kart paliwowych.

Wszystkie firmy należące do IPBBS/IBS znalazły się w aneksie zawierającym listę tzw. Członków Grupy Zakupowej IPBBS, uprawnionych do skorzystania z ustalonych rabatów. Umieszczenie nazwy firmy w aneksie potwierdza przynależność do IPBBS/IBS, ale aby ostateczna decyzja należy do firmy. Dlatego też, przygotowaliśmy szczegółowy opis procesu i warunków porozumienia oraz dokumentację, którą po zapoznaniu się należy wypełnić i odesłać na adres opiekuna projektu z ramienia PKN Orlen (dane kontaktowe podane w bezpośredniej wiadomości)

 

Ze względu na tajemnicę handlową, pozostałych zainteresowanych szczegółami oferty prosimy o kontakt z biurem IPBBS, wysyłając wiadomość na adres: forum@ipbbs.org.pl

 

W wiadomości prosimy o podanie następujących danych:

– nazwa firmy, NIP i dane adresowe

– osoba kontaktowa: imię, nazwisko, email, telefon

– średnia liczba litrów paliwa kupowanego miesięcznie

Udostępnij: