Aktualności

Spotkanie Branżowe w Gdańsku – 19.05.2016

W imieniu Zarządu IPBBS serdecznie zapraszamy reprezentantów Państwa firmy na REGIONALNE SPOTKANIE BRANŻOWE, które odbędzie się w dniu 19 maja 2016 roku, w godzinach 10:00-14:00 w Hotelu Mercure, ul. Heweliusza 22 w Gdańsku. Czekamy na Państwa zgłoszenia pod adresem forum@ipbbs.org.pl Zapraszamy!

W imieniu Zarządu IPBBS serdecznie zapraszamy reprezentantów Państwa firmy na REGIONALNE SPOTKANIE BRANŻOWE, które odbędzie się w dniu 19 maja 2016 roku, w godzinach 10:00-14:00 w  Hotelu Mercure, ul. Heweliusza 22 w Gdańsku

Cel spotkania:

Wychodząc naprzeciw dynamicznym zmianom zachodzącym także w naszej branży oraz odpowiadając na potrzebę integracji środowiska i możliwości wymiany poglądów, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu REGIONALNYCH SPOTKAŃ BRANŻOWYCH (za nami spotkania w Łodzi i Krakowie, kolejne odbędą się w Poznaniu i Wrocławiu). Relacja na http://www.ipbbs.org.pl/aktualnosci/pierwsze-spotkania-regionalne-w-lodzi-i-krakowie ).

Spotkania mają trzy zasadnicze cele: przybliżyć zainteresowanym sposób funkcjonowania i cele Izby, przekazać informacje biznesowe oraz pozwolić na dyskusję w środowisku na istotne tematy związane z rozwojem rynku i możliwościami jego stymulacji. Podczas spotkań, swoją wiedzą na temat „Optymalnej formy działalności” podzielą się eksperci z Grant Thornton zajmujący się na co dzień doradztwem w tym zakresie.

Wierzymy, że będzie to czas na wymianę wiedzy, doświadczeń i pomysłów, abyśmy działając wspólnie mogli osiągnąć więcej.

Koszt: udział w spotkaniu jest bezpłatny (wymagane zgłoszenie mailem na adres forum@ipbbs.org.pl)

Zapisy: warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do dnia 11 maja  zgłoszenia na adres forum@ipbbs.org.pl podając w treści maila:

 -datę spotkania i nazwę miasta (19 maja, Gdańsk)

– imię i nazwisko uczestnika

– adres email i telefon do uczestnika

– dane kontaktowe do firmy

 *Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

 Zapraszamy!

Tags2016
Udostępnij: