AktualnościWebinarium

Zaproszenie na webinar dotyczący wdrażanego przez Izbę PIM (Product Information Management)

26 września 2023, Godz 12:00, CLICKMEETING.


Idea Polskiej Bazy Produktów, wzorowanej na  funkcjonujących od lat zagranicznych rozwiązaniach, kiełkowała w Izbie od dawna.
Naszym celem było stworzenie narzędzia, które pozwoli sklepom i hurtowniom na szybkie wprowadzenie nowych produktów oraz nowych kategorii produktów, a dystrybutorom na udostępnienie wysokiej jakości danych o produkcie do dużej liczby nowych odbiorców, bez konieczności żmudnego przygotowywania niezbędnych danych za każdym razem od nowa.
W tej chwili jesteśmy o krok od realizacji tego zadania.

26 września o godzinie 12, w czasie webinaru na platformie CLICKMEETING, zaprezentujemy efekt naszej pracy, czyli dedykowane naszej branży oprogramowanie typu PIM, które dzięki naszemu partnerowi technologicznemu ERGONODE wdrożymy w najbliższych miesiącach.

W czasie spotkania wyjaśnimy jakie korzyści jakie daje dostawcy i dilerowi branżowy PIM oraz jakie są możliwości jego integracji z już istniejącymi w Waszych organizacjach platformami.

Przedstawimy standard bazy danych i zaprezentujemy możliwości dostępu, oraz koszty zasilania i prowadzenia bazy przez Dostawcę, oraz korzystania z bazy przez właścicieli platform B2B/B2C.  Dilerom zaprezentujemy jak w szybki sposób zyskują możliwość poszerzenia swojej oferty o nowe produkty, których opis zawiera wysokiej jakości dane produktowe opisowe, logistyczne i  marketingowe. W sesji Q & A odpowiemy na pytania uczestników.

Prosimy aby zaproszenie do udziału w spotkaniu zostało przekierowane także do Państwa pracowników odpowiadających za jakość danych produktów znajdujących się na Waszych platformach .
Udział w spotkaniu jest niezobowiązujący i bezpłatny.

Zarejestruj się korzystając z kodu QR , poprzez zaproszenie jakie otrzymałeś, lub pisząc na adres biuro@ipbbs.org.pl


Udostępnij: