AktualnościBiuletyn 01/2017Biuletyn IPBBS

INSPIRUJĄCE SPOTKANIA – PLANY IPBBS NA NAJBLIŻSZE MIESIĄCE

Nowy Rok, to nowa porcja celów i siły do ich realizacji. Oprócz kontynuacji dotychczasowych projektów, w najbliższych miesiącach planujemy zorganizowanie kolejnych spotkań, które będą okazją do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń wśród przedstawicieli naszej branży.

Nowy Rok, to nowa porcja celów i siły do ich realizacji. Oprócz kontynuacji dotychczasowych projektów, w najbliższych miesiącach planujemy zorganizowanie kolejnych spotkań, które będą okazją do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń wśród przedstawicieli naszej branży. Pierwsze z planowanych spotkań skierujemy do szefów grup zakupowych, będących Członkami Izby oraz w roli obserwatorów do pozostałych Członków izby. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi i ekspertami chcielibyśmy omówić modele współpracy funkcjonujące w innych krajach i porozmawiać o stosowności ich zastosowania na ryku polskim. Dla uczestników będzie to okazja pozyskania wiedzy praktycznej, inspiracji do rozwoju i możliwości zadawania bezpośrednich pytań oraz lepszego zrozumienia idei, wg których działają podobne do nas organizacje i firmy. Dla prelegentów – okazja do bliższego poznania naszych firm oraz otwarcie na nowe możliwości współpracy.

Drugie ze spotkań będzie dotyczyło rozwoju Platformy PIM i wsparcia IPBBS w kierunku rozwoju handlu internetowego. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele czołowych firm oferujących oprogramowanie do sklepów internetowych.

Po ustaleniu wszystkich kwestii organizacyjnych, skierujemy do Państwa oficjalne zaproszenia. Zapraszamy do śledzenia informacji publikowanych na stronie Izby, na FB oraz w Biuletynach i Newsletterach.

Zapraszamy już dziś!

TagsIPBBS
Udostępnij: