Aktualności

Konkurs „Najładniejsze Stoisko Targów Paperworld, Creativeworld, Christmasworld”

Zapraszamy do udziału w Konkursie „Najładniejsze Stoisko Targów Paperworld, Creativeworld, Christmasworld”, którego Organizatorem jest magazyn scann.R. Celem kursu jest wyłonienie najlepiej zaaranżowanej pod względem estetycznym i funkcjonalnym ekspozycji targowej polskiej firmy, prezentowanej podczas Targów. Ocenie podlegać będzie wyłącznie sposób prezentacji oferty handlowej na targach, a nie sama oferta.

Przed nami kolejna edycja największych targów dedykowanych naszej branży. Targi Paperworld, Creativeworld oraz Christmasworld już pod koniec stycznia ugoszczą największych dostawców. Jak co roku, od ponad 16 lat!

W konkursie brać będą udział polskie firmy, które w roku 2019 zaprezentują swoją ofertę na targach PaperworldCreativeworld oraz Christmasworld. To dlatego nagroda także będzie dedykowana całej firmie. Głównym sponsorem konkursu jest Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej, która dla zwycięzcy zaoferowała Pakiet PARTNER podczas najbliższego XV FORUM IPBBS.

Partnerem akcji także jest Przedstawicielstwo targów PaperworldCreativeworld oraz Christmasworld.

Organizator targów we Frankfurcie zafundował dla zwycięskiej firmy 5 powerbanków oraz termos, który przyda się idealnie do wykorzystania przy trzeciej nagrodzie, którą jest duża, 1-kilogramowa kawa LifeUP.

Dodatkowo zwycięska firma będzie miała możliwość wykorzystać miesięczny pakiet reklamowy na portalu www.scanner.com.pl do końca czerwca 2019 roku o łącznej wartości 5.000 zł.

Regulamin konkursu i czytaj więcej http://www.scanner.com.pl/scann-r/konkursy/1511-wybieramy-najladniejsze-stoisko-targow-paperworld-creativeworld-christmasworld-2019?hitcount=0

Udostępnij: