Artykuły

Targi KIDS’ TIME z mnóstwem nowości! Skontaktuj się z IPBBS i poznaj korzyści dla firm stowarzyszonych.

Od ponad dekady przedstawiciele branży dziecięcej, w tym artykułów szkolnych, spotykają się w Targach Kielce, by wziąć udział w największych w tej części Europy biznesowych targach sektora dziecięcego. Właśnie tam producenci i dystrybutorzy rozmawiają na temat aktualnych trendów i prezentują szeroką ofertę produktów i artykułów dla dzieci i ich rodziców. Najbliższe spotkanie zaplanowano 21-23 lutego 2024 roku.

Międzynarodowe towarzystwo ważnym punktem targów

Podczas ostatniej edycji, w której odnotowano ponad 4,5 tysiąca zwiedzających z aż 44 krajów. Trzynasta edycja Kids’ Time zgromadziła ponad 300 wystawców, w tym 40 zagranicznych z 22 państw świata.

Najwięksi producenci artykułów dziecięcych w jednym miejscu!

Targi KIDS’ TIME to wydarzenie o charakterze B2B  podczas którego wystawcy spotykają się z dystrybutorami i właścicielami sklepów. Impreza skierowana wyłącznie do przedstawicieli branży gromadzi największe światowe i polskie marki, które często właśnie tu decydują się zaprezentować swoje najnowsze produkty. Hale wystawiennicze Targów Kielce wypełniają się bogatą ofertą artykułów przeznaczonych dla firm i sklepów zajmujących się dystrybucją i sprzedażą najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, artykułów szkolnych i kreatywnych oraz akcesoriów dla dzieci i rodziców. Właśnie dlatego targi KIDS’ TIME są obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu dystrybutorów.

Targi KIDS’ TIME. Dobre miejsce dla biznesu!

Targi Kids’ Time to znakomita szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie nawiązanych relacji. Odwiedzający dotychczasowe wystawy goście, podkreślają, że spotkania z producentami w czasie targów pozwalają im pogłębić współpracę i podpisać kontrakty, które zwiększają atrakcyjność ich oferty produktowej i wpływają na wzrost sprzedaży. Z przeprowadzonych ankiet wynika, że aż 98,6% uczestników wyraża zadowolenie z udziału w wydarzeniu. Targi są także doskonałą okazją do wprowadzenia nowej firmy lub marki na rynek.

Współpraca IPBBS z targami Kids Time – Zostań wystawcą i zaprezentuj swoją ofertę podczas nadchodzącej edycji ( Kielce, 21-23.02.2024)

Jeśli chcesz dołączyć do grona wystawców i dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, pokazać swoje produkty i markę szerszej publiczności branżowej, otrzymać feedback na temat wprowadzanych na rynek nowości – skontaktuj się z biurem IPBBS. Poznaj atrakcyjny pakiet przygotowany przez Targi Kielce S.A. dla firm stowarzyszonych i zyskaj atrakcyjne warunki.

Pamiętaj, że o członkostwo w IPBBS może ubiegać się każda firma działająca w branży artykułów biurowo-szkolnych oraz artykułów zaopatrzenia biur.

Gwarancję preferencyjnych cen przy projektach realizowanych przez IPBBS (udziału w targach międzynarodowych, bezpłatnych biletów, systemu Certyfikat Rekomendowanej Jakości Produktów RQ IPBBS, projektu PIM ERGONODE IPBBS, monitoringu należności BIG InfoMonitor i inne) są zarezerwowane dla aktywnych firm stowarzyszonych.

Jeśli chcesz zweryfikować statut członkowski swojej firmy, przystąpić do IPBBS, lub odświeżyć dostęp do wszystkich korzyści zarezerwowanych dla firm stowarzyszonych – skontaktuj się z nami, podpowiemy jak to zrobić. Szczegółowych informacji udzieli

Koordynator Biura IPBBS- Katarzyna Ankikiel

kankikiel@ipbbs.org.pl

mob; 730 086 970

!

Udostępnij: