AktualnościBiuletyn 02/2016Biuletyn IPBBS

NOWA STRONA INTERNETOWA IPBBS

Wszystkich członków, sympatyków oraz zainteresowanych działaniami Izby zapraszamy na nową stronę internetową IPBBS www.ipbbs.org.pl

Serwis IPBBS zyskał nowy layout i content. Czytelny i przyjazny interfejs zachęca do korzystania z jej zasobów. Strona zawiera nie tylko informacje ważne dla jej członków, ale informuje o swoich akcjach także tych społecznych. Mamy nadzieję, że nowa strona uprości komunikację izby z członkami.

Wszystkich członków, sympatyków oraz zainteresowanych działaniami Izby zapraszamy na nową stronę internetową IPBBS www.ipbbs.org.pl

Serwis IPBBS zyskał nowy layout i content. Czytelny i przyjazny interfejs zachęca do korzystania z jej zasobów. Strona zawiera nie tylko informacje ważne dla jej członków, ale informuje o swoich akcjach także tych społecznych. Mamy nadzieję, że nowa strona uprości komunikację izby z członkami. Będzie też narzędziem to promowania inicjatyw, jak chociażby tej głównej dotyczącej stworzenia uniwersalnego drzewa produktów, powiązanego w prosty sposób z funkcjonującymi klasyfikacjami.

Nowy lay-out, nowa funkcjonalność oraz przejrzystość to główne cechy strony www.ipbbs.org.pl. Czytelnik trafiający na portal Izbowy bardzo intuicyjnie może się po nim poruszać znajdując bardzo szybko niezbędne informacje. Strona posiada rozbudowane menu główne podzielone na działy:

  • Członkostwo – gdzie odwiedzający znajdzie najważniejsze korzyści z przystąpienia do Izby, najważniejsze dokumenty prawne oraz warunki i zasady wejścia w poczet Członków.
  • Wsparcie – tutaj znajdziemy wszelkie informacje dotyczące współpracy IPBBS z niezależnymi instytucjami, które wyłącznie Członkom gwarantują korzystne warunki współpracy. W tym dziale także nie brakuje działu z ofertami pracy oraz dokumentami od osób poszukującej ich. Dział obecnie jest w trakcie rozbudowy jednak w części „zniżki na produkty i usługi” jest on bardzo szeroko rozbudowany.
  • Lobbing – dział poświęcony w znacznej części jednemu z największych projektów Izby – e-Katalogom, oraz nowelizacji ustaw m.in związanych z Prawem Zamówień Publicznych.
  • Projekty – czyli najważniejsze przedsięwzięcia, jakich podejmuje się Zarząd IPBBS. To szeroko rozbudowany dział zawierający szczegółowe informacje m.in. na temat Projektu Wdrożenia Certyfikatów Jakości IBS.
  • Działania Społeczne – tutaj możemy zapoznać się z akcjami charytatywnymi oraz proekologicznymi integrującymi całą branżę PBS.
  • Zarząd – lista Członków Zarządu Izby
  • Prezentacje – prezentacje branżowe, marketingowe, sprzedażowe itp., (dział dostępny wyłącznie dla Członków IPBBS)

Państwa głos jest dla nas ważny, dlatego na stronie wydzieliliśmy specjalne miejsce na Państwa opinie i poglądy.

www.ipbbs.org.pl/opinie-i-poglady 

Zapraszamy do kontaktu!

TagsIPBBS
Udostępnij: