AktualnościBiuletyn 09/2021

Solidny rok postępu dla BOSS Federation

Brytyjska organizacja handlowa BOSS Federation odbyła swoje doroczne spotkanie 15 września, informując o roku stałych postępów.

Pierwsze znaczące wydarzenie dla brytyjskiego przemysłu od czasu ataku COVID-19 na początku 2020 roku z udziałem uczestników na sali, rozpoczęło się krótkim podsumowaniem ostatnich 18 miesięcy przedstawionym przez Simona Drakeforda, przewodniczącego stowarzyszenia. Drakeford (na co dzień pełniący obowiązki dyrektora generalnego EO Group), opowiedział delegatom o postępach poczynionych przez BOSS w powstrzymaniu powolnego spadku liczby członków i przychodów, podkreślając dwucyfrowy wzrost dochodów w ciągu ostatniego roku.

Ten zwrot był prawie na pewno spowodowany imponującą i szybką reakcją BOSS na pandemię.
Pod przewodnictwem dyrektor generalnej Amy Hutchinson, która przedstawiła zgromadzonej publiczności złożonej z liderów branży podsumowanie swojej działalności. Szybko opracowała szeroki pakiet nowych korzyści i zasobów, aby pomóc swoim członkom radzić sobie z niepewnością.

Mając w ręku znaczne rezerwy gotówki, jesteśmy pewni, że w nadchodzących latach BOSS zwiększy swoje portfolio narzędzi i usług, jeszcze bardziej wzmacniając swoją adekwatność i pozycję jednego z czołowych stowarzyszeń handlowych w świecie dostaw dla biznesu.

Innymi ważnymi wydarzeniami tego dnia był wywiad na żywo z Zoomem z czasami zbuntowanym konserwatywnym członkiem parlamentu dla Wycombe, Steve’em Bakerem, który dostarczył fascynujących spostrzeżeń – zwięzłych i bezpośrednich – na temat tego, jakich zmian politycznych można się spodziewać od rządu Wielkiej Brytanii, dlatego że on sam zajmuje się z następstwami COVID. Odbyła się również ożywiona dyskusja panelowa z udziałem trzech członków zarządu BOSS – Steve Haworth (EVO), Geoffrey Betts (Stewart Superior) i Frances Stephen (Springfield Business Supplies).

Podczas imprezy w hotelu Belton Woods (niedaleko Grantham), który by gospodarzem corocznego wydarzenia odbyła się również zbiórka pieniędzy zorganizowana przez organizację charytatywną BOSS Business Supplies Charity (BBSC). Ponad 100 delegatów spędziło słoneczne popołudnie grając w golfa lub relaksując się w spa po porywającej i inspirującej prezentacji przedsiębiorczyni Joanne Bonnett.

Dzień zakończył się długo wyczekiwaną kolacją i aukcją networkingową, na której BBSC odniosło korzyści w wysokości prawie 15 000 funtów (21 000 dolarów), ku uciesze odchodzącego na emeryturę prezesa Graeme’a Chapmana OBE.

Od stycznia 2022 r., zastąpić Chapmana na stanowisku szefa organizacji charytatywnej Martin Wilde, którego obecną rolę jako wiceprezesa przejmie kierownik ds. finansów i operacji OPI, Kelly Hilleard.

Grantham, Wielka Brytania, źródło: OPI/ news, autor: Steve Hilleard

Udostępnij: