AktualnościArtykuły

Spotkanie Członków IPPBS W Teatrze Roma.

15 czerwca to dzień Walnego Zgromadzenia Członków IPBBS. Po wielogodzinnych naradach i wielu podjętych tego dnia ustaleniach, miłe zwieńczenie wieczoru miało miejsce w Teatrze Roma.

Udaliśmy się na niesamowity musical „We Will Rock You”, który dostarczył nam niezapomnianych emocji i To był idealny sposób na odprężenie po intensywnych obradach. Musical to wyjątkowe doświadczenie muzyczne, ale również wspaniała okazja do integracji i wspólnego spędzenia czasu. Nasza grupa cieszyła się niezapomnianymi przebojami takimi jak „I Want To Break Free”, „Radio Ga Ga”, „I Want It All”, „We Are The Champions”, „Bohemian Rhapsody” i oczywiście tytułowym utworem „We Will Rock You.”

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Kontynuując nasze wspólne wyjścia, już teraz zaplanowaliśmy kolejną niepowtarzalną przygodę. We wrześniu udajemy się do Teatru Narodowego na balet „Dracula”! To będzie niezwykłe doświadczenie, pełne pasji i magii. Nie możemy się doczekać! Mamy już bilety !

Zapraszamy wszystkich członków do udziału w naszych wydarzeniach i tworzenia wyjątkowych wspólnych doświadczeń. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólnie stworzoną niezapomnianą atmosferę!

Udostępnij: